Wrocławski apartamentowiec Sky Tower

sky towerWrocławski apartamentowiec Sky Tower zasługuje na miano prestiżowego i luksusowego. Profesjonalizm w systemie obsługi apartamentów sprawia, że jest on gwarancją kapitału.

Sky Tower wyprzedał większą część apartamentów inwestorom, świadczy to o dużym zaufaniu z ich strony. Należy też wziąć pod uwagę, że obecnie inwestycja w nieruchomości to najbezpieczniejsza i najpopularniejsza forma lokowania kapitału. Budynek Sky Tower został podzielony na kondygnacje z apartamentami inwestycyjnymi, które pozostają w ofercie pod wynajem. Takie rozwiązanie sprawia, że stali mieszkańcy mają zapewnioną pełną kameralność i komfort życia.

Zarządzanie apartamentami może być ofertą długoterminową w celach mieszkaniowych i krótkoterminową pod wynajem. W Sky Tower oferowana jest usługa sprzątania apartamentów oraz całodobowa opieka concierge’a.

Dla osób goszczących w wieżowcu w celach zawodowych i towarzyskich zarządzanie najmu obejmuje również organizację kameralnych imprez, szkoleń, oraz prezentacje firmowe.

Apartamenty są wykończone i umeblowane tak aby każdy z nich miał swój niepowtarzalny styl. Istnieje możliwość wprowadzenia zmian zgodnie z życzeniami klienta. Do dyspozycji znajduje się dział aranżacji i wykończenia wnętrz. Przeszklona elewacja budynku zapewnia wspaniały widok na panoramę miasta.

Do dyspozycji mieszkańców i gości są znajdujące się w dolnej części kompleksu galerie handlowe, gabinety SPA, klub bowlingu i bilard. Jest także ścieżka rowerowa i joggingowa oraz luksusowe butiki.

Jeden komentarz od użytkownika
  1. W Polsce takie wieżowce wyglądają dość komicznie bo w koło niskie budynki i tylko jedna wieża wystaje. Ale od czegoś trzeba zacząć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *