Magazyny na wynajem, czyli nowy pomysł na biznes

Wraz z rozwojem i bogaceniem się społeczeństwa następuje coraz większy konsumpcjonizm. Liczba rzeczy nas otaczających zwiększa się z roku na rok, co stwarza nowe możliwości dla inwestorów. Dobrym pomysłem dla nich mogą być bowiem mobilne przechowalnie rzeczy. Pierwsze z nich zostały już uruchomione i cieszą się dużym powodzeniem.

 magazynowanie błonie mazowieckie

Do tej pory większość osób magazyny kojarzy z klasycznym budynkiem, gdzie przechowywane były niepotrzebne przedmioty. Upływ czasu spowodował jednak nowe rozwiązania, które znacznie ułatwiają życie klientom. Obecnie wiele firm tworzy wirtualne przechowalnie, a procedura usługi wygląda następująco. Firma świadcząca owe usługi przyjeżdża do klienta i przywozi im specjalne pojemniki, do których pakowane są rzeczy mające znaleźć się w przechowalni. Kiedy osoba wynajmująca magazyn jest już gotowa, dzwoni do firmy, która odbiera pojemniki i umieszcza je w swoich magazynach. Klienci w sposób online mogą zarządzać takim magazynem i w każdej chwili go opróżniać czy też dodawać kolejne produkty. Jednak istnieje na rynku sporo mniejszych firm takich jak choćby Frutim. Frima Frutim zajmuje się wynajem i obsługą powierzchni magazynowych na terenie podwarszawskich Błoni. Sporo informacji na ten temat można znaleźć na ich stronie magazynowanie Błonie Mazowieckie.

Wiele osób zastanawia się pewnie jaka jest cena takiej usługi. Przy pojemniku 75-litrowym zapłacimy miesięczny abonament w wysokości około 15 złotych. Opłata może się zwiększyć lub zmniejszyć w zależności od pakietu (liczba pojemników, okres przechowywania). Co ważne, każdy pojemnik jest plombowany i ubezpieczany.

Największym zainteresowaniem tego typu usługi cieszą się w Warszawie, i też w stolicy takich firm jest obecnie najwięcej. Niemniej jednak mobilne magazyny stają się coraz bardziej popularne, a pojawienie się ich w kolejnych miastach Polski jest tylko kwestią czasu.

Jeden komentarz od użytkownika
  1. Błonie w województwie mazowieckim to głównie słynną z magazynów, a to dlatego że mają dobrą lokalizację. Blisko dużej metropolii i stosunkowo blisko granicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *