Ironman 5150 warsaw 2020 – odwołany

Ze względu na koronawirusa organizatorzy zmuszeni byli na odwołanie zawodów, które miały odbyć się w połowie czerwca 2020 roku.

Niestety przy tej okazji osoby odpowiedzialne za zorganizowanie imprezy w Warszawie zasłaniając się własnym regulaminem chcą uniknąć w ten sposób zwrotów za opłaty startowe, które były wymagane podczas rejestracji na zawody.

ironman warsaw 2020

Masz zdanie na ten temat? Zostaw opinie poniżej 🙂

komentarzy użytkowników: 2
 1. Stanowisko organizatora na dzień 30 kwietnia:

  Drogi Zawodniku / Droga Zawodniczko,

  Dziękujemy za cierpliwość, podczas gdy analizujemy różne scenariusze związane z przełożeniem 5150 Warsaw z uwagi na trwającą pandemię COVID-19.

  Nieprzerwanie analizujemy sytuację i współpracujemy w porozumieniu z naszymi partnerami oraz Miastem Stołecznym Warszawa, aby zaproponować nową datę wydarzenia i umożliwić Ci start w wyścigu jeszcze w tym roku. Z uwagi na kilka czynników, w tym brak wiążącej na ten moment deklaracji ze strony polskiego rządu ws. „odmrażania” imprez masowych, nie jesteśmy jeszcze w stanie podać ostatecznej informacji co do terminu 5150 Warsaw.

  Dokładamy jednak wszelkich starań, aby wyścig mógł odbyć się w drugiej połowie roku. W oczekiwaniu na niezbędne decyzje ze strony polskiego rządu, ale też władz Miasta Stołecznego Warszawy, mamy nadzieję, że będziemy mogli podzielić się z Tobą ostatecznymi informacjami dotyczącym tegorocznej edycji 5150 Warsaw oraz alternatywami dla zapisanych zawodników w terminie do 15 maja br.

  Zdajemy sobie sprawę, że oczekujesz na te decyzje nie mniej niecierpliwie, co my. Zapewniamy, że będziemy działać tak szybko i efektywnie, jak to tylko możliwe, aby przekazać Ci dalsze wieści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *