Rozwijaj swój biznes, bezpieczeństwo zostaw nam!

Rozwijaj swój biznes, bezpieczeństwo zostaw nam!

Przedsiębiorcy, ale również osoby fizyczne coraz częściej zdają sobie sprawę jak istotną kwestię stanowi odpowiednie ubezpieczenie. Niestety, jest to bardzo złożona dziedzina, wymagająca wiedzy z wielu sektorów, począwszy od ekonomii i skończywszy na prawie. Co więcej, odpowiednio opracowany program ubezpieczenia, dopasowany do potrzeb Klienta stanowi solidną podstawę późniejszego sukcesu.

Do tego też dąży Broker, czyli licencjonowany i niezależny doradca, analityk i zarazem pośrednik, który jest pewnego rodzaju mediatorem pomiędzy Klientem indywidualnym (osobą fizyczną, prawną czy też osobą nieposiadającą osobowości prawnej), a zakładem ubezpieczeń. Nasza kancelaria skupia w swoim kobiecym zespole wyłącznie doświadczone osoby, z wieloletnim doświadczeniem i wywodzące się z rynku ubezpieczeniowego. Jesteśmy na rynku od wielu lat, przeszliśmy całą ścieżkę kariery zawodowej, dzięki czemu możemy dokonać dla naszych Klientów optymalnego wyboru, poprzedzonego dogłębną analizą.

Współpraca z nami to same korzyści…

Broker to zespół ambitnych i kochających swoją pracę osób, dla których uczciwość, ciągły rozwój, rzetelność i odpowiedzialność za Klienta są wartościami wyznaczającymi sposób naszej pracy. Działania poprzedzone dokładną analizą, mają na celu możliwość wybrania dla Państwa najbardziej korzystnej oferty, jak również stworzenia indywidualnego programu ubezpieczeniowego, idealnie wpisującego się w ramy obecnych potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych Klienta.

Korzystanie z usług Broker zapewnia…

 • minimalizację kosztów ochrony ubezpieczeniowej. Nasza kancelaria jako nabywca hurtowy, ma zdecydowanie większą możliwość negocjacji cen z zakładem ubezpieczeń, a także każdorazowego odnoszenia się do rynkowego poziomu wysokości składek,

 • optymalizację zakresu ochrony, poprzez dążenie do eliminacji ryzyka, nie stanowiącego dużego zagrożenia, przy równoczesnym transferze odpowiedzialności na najistotniejsze ryzyka,

 • oszczędność czasu. Broker dostarczy państwu dokładne analizy, które pozwolą uniknąć zaangażowania Klienta w cały proces ubezpieczeniowy,

 • serwis typu non-stop, który ma na celu stałą opiekę nad portfelem polisowym, a także jego kontrolą, w postaci terminowych płatności i wznowień. Stały kontakt z Klientem, z kolei pozwala na natychmiastową reakcję brokera w przypadku sytuacji awaryjnej,

 • dostęp do aktualnych informacji o rynku ubezpieczeniowym, w taki sposób by nasz Klient mógł stale monitorować i kontrolować sytuację na rynku,

 • likwidację szkód, która jest integralną częścią naszej usługi. Wiedza i doświadczenie jakie posiadamy, pozwala na uzyskanie odszkodowania w przypadku nieszczęśliwego wypadku,

 • obiektywizm oceny, dzięki dokładnej znajomości oferowanych usług przez nasz zespół. Dzięki temu możemy wykonać ocenę nie tylko pod względem cenowym, ale również pod względem korelacji zakresu ochrony ubezpieczeniowej z oczekiwaniami naszego Klienta.

Nasz cel to Twoje bezpieczeństwo

Broker gwarantuje kompleksową usługę pośrednictwa ubezpieczeniowego na każdym etapie, zarówno planowania, jak i dokonywania zawarcia transakcji ubezpieczeniowych. Naszą przewagą jest fakt, że jako broker nie sprzedajemy ubezpieczeń, a kupujemy je na zlecenie naszych Klientów. Ta na pozór niewielka, lecz znacząca różnica, niesie za sobą wachlarz wielu korzyści. Naszym zadaniem jest działanie wyłącznie na Państwa korzyść, a nie firm ubezpieczeniowych. Co więcej, wykonywane przez nasz czynności są nieodpłatne. Wynagrodzenie otrzymujemy wyłącznie od ubezpieczyciela, z którym nasz klient zawarł umowę. Jednak, w żadnym wypadku wysokość naszego wynagrodzenia nie wpływa na wysokość składki ubezpieczeniowej naszego Klienta.

Współpraca z Broker – zrobimy to za Ciebie!

 • Audyt oraz rekomendacje – w pierwszej kolejności dogłębnie sprawdzamy i analizujemy Państwa obecny program ubezpieczeń z uwzględnieniem ryzyka charakterystycznego dla prowadzonej działalności. Audyt kończymy przedstawieniem naszych opinii i rekomendacji dotyczących optymalizacji Państwa programu ubezpieczeniowego.

 • Stworzymy autorski program ubezpieczeń – nasz zespół stworzy dla Państwa nowy program ubezpieczeń. Uwzględniamy przy tym ryzyko obecne w prowadzonej działalności gospodarczej, wymagany zakres ochrony oraz wysokość składki ubezpieczeniowej.

 • Przeanalizujemy rynek ubezpieczeń – przeprowadzimy dogłębną analizę rynku ubezpieczeń i wybierzemy minimum pięć wiodących w Polsce zakładów ubezpieczeń, które oferują najszerszy zakres ochrony z uwzględnieniem najniższych stawek składek ubezpieczeniowych. Następnie przeprowadzimy negocjacje z wybranymi firmami.

 • Podsumujemy negocjacje – na tym etapie stworzymy dla Państwa raport, w którym przedstawimy porównanie ofert kilku analizowanych zakładów ubezpieczeń, a także wyrazimy swoją opinię na temat najkorzystniejszego rozwiązania dla Państwa firmy.

 • Finalizacja – zawrzemy umowę ubezpieczenia – pilnujemy, aby nasz Klient otrzymał polisę ubezpieczeniową zgodną z warunkami ustalonymi podczas negocjacji. Ponadto zaraportujemy zawarte umowy ubezpieczenia.

 • Zaopiekujemy się umowami ubezpieczenia – kontrolujemy przebieg wszystkich umów ubezpieczenia. Na każdym kroku jesteśmy do dyspozycji Klienta. Przeprowadzimy konsultacje oraz pomożemy pracownikom Państwa firmy odpowiedzialnym za realizację umów ubezpieczenia.

 • Pomożemy w likwidacji szkody – po sformułowaniu roszczenia odszkodowawczego, zgłosimy szkodę ubezpieczycielowi. Jesteśmy z Klientem na każdym etapie likwidacji szkody oraz uczestniczymy w ewentualnym procesie odwoławczym.

 • Dodatkową ofertę – wycenimy majątek należący do ubezpieczającego, przeprowadzimy audyt ryzyka, a także zapewnimy doradztwo prawne z zakresu prawa ubezpieczeniowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *