TOP 10 – gier na komórki

Rozwój technologii, a szczególnie tej związanej ze smartfonami spowodował, że coraz częściej nasze telefony mają lepsze parametry techniczne od komputerów czy laptopów. Co za tym idzie dostosowywane są do nich gry, które umilają nam czas w każdej chwili i w każdym miejscu. Liczba tytułów również z każdym rokiem diametralnie rośnie i cieszy się ogromnym powodzenie. Z tego powodu postanowiliśmy przygotować dla Was listę 10 najlepszych (według nas) gier na telefony komórkowe…

10. Balls Race

Jest to prosta, ale bardzo wciągająca gra zręcznościowa polegająca na toczeniu kuli po kolejnych planszach. Naszym zadaniem jest doprowadzenie jej do końca na jak najwyższym miejscu. By nie było tak łatwo, na każdej mapie spotkamy wiele przeszkód, które musimy skutecznie ominąć.

9. Dream Walker

Kolejna gra zręcznościowa. Podczas akcji wcielamy się w lunatykującą postać. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie postaci w taki sposób, by nie spadła ona w przepaść. W tym przypadku możemy powiedzieć, że jest to także gra logiczna, ponieważ do sukcesu nie wystarczą same umiejętności zręcznościowe.

8. Geometry Dash SubZero

Bardzo ciekawa grafika, która jednak nie obciąża znacząco naszego telefonu, bardzo dobra muzyka i szybka akcja – to cechy, które wyróżniają Geometry Dash SubZero. Jest to (jak większość) gra zręcznościowa, gdzie musimy omijać przeróżne przeszkody pojawiające się nam na drodze.

7. Gunstar Heroes Classic

Może to być powrót do młodości dla wielu użytkowników. Jest to bowiem odświeżona wersja gry, która pierwotnie została wydana w 1993 roku przez SEGĘ. Gra polega na bieganiu, skakaniu i strzelaniu z przeróżnych broni i wszelakich amunicji. Początkowo może odstraszać grafika, ale zostaje ona nam z czasem wynagrodzona.

6. Pokemon GO

Gra na której punkcie oszalał cały świat i nie jest możliwym by ktoś tej gry nie znał. Wielką zaletą jest ogromny, otwarty świat, który ma miejsce w czasie rzeczywistym. Poruszamy się bowiem po mapie tylko i wyłącznie my, w sposób fizyczny. Odnajdujemy ukryte pokemony, a następnie w przeznaczonych do tego miejscach możemy toczyć elektryzujące walki.

5. Atomas

Gra, która dla wielu może być kontrowersyjnie na tak wysokim miejscu. Być może część czytelników w ogóle nie umieściłoby tej gry na liście. Cechuje ją niesamowita prostota, ale w zamian zostajemy poniekąd w świat chemii i atomów.

4. Boom Beach

Znalazło się w końcu miejsce dla gry strategicznej. Polega ona na wybudowaniu, a następnie bronieniu swojej bazy. Naszym zadaniem poza budową jest również zorganizowanie i szkolenie wojska, za pomocą którego nie tylko bronimy się, ale i atakujemy wrogie jednostki podbijając tym samym kolejne terytoria.

3. Vainglory

Prawie każdy zna gry typu DOTA 2 czy League of Legends. Ciesza się one bardzo dużym powodzeniem przez graczy używających do tego komputera. Vainglory wyszło naprzeciw i stworzyło grę bardzo podobną, ale na nasze smartfony. Zapewne miejsc. Ce byłoby jeszcze wyższe, gdyby nie to, że twórcy umieścili mikropłatności, przez co nie liczą się tylko nasze umiejętności i czas poświęcony na grę, ale również aspekt finansowy.

2. Skiing Yeti Mountain

Fantastyczna gra, która zdobywa jeszcze większą popularność szczególnie w okresie zimowym. Zjeżdżamy na nartach slalomem i poszukujemy…Yeti! Na pozór nic specjalnego, ale z rundy na rundę zostajemy wciągnięci coraz bardziej pokonując klify, stoki czy inne ciekawe przeszkody.

1.Subway Surfers

Naszym zwycięzcą została gra Subway Surfers, czyli wielu dobrze znana zręcznościówka. Posiada ona chyba wszystko czego możemy wymagać, czyli bardzo ładną grafikę, ciekawe plansze, dobrze przystosowany sposób sterowania, a do tego przyjemną muzykę i różnorodność w postaci różnych platform, torów, które potrafią zmieniać przyczepność czy też dodatków, które pomagają nam w osiągnięciu lepszych wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *